Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet Nasıl Satın Alabilirim?
İlk önce satın almak istediginiz hizmeti sonrada paketi seçmenizi öneriyoruz. Daha sonrasında paketi "Satın Al" tıklamadan önce örnek olarak "Kullanıcı Adı" yazdıgımız siparis adresini kontrol ediyoruz. Artık "Satın Al" tıklayabiliriz. Karsımıza ödeme yöntemi seçme ekranı gelecektir. Örnek olarak Kredi Kartı yada Ininal Kart ile yapacaksanız "Online Ödeme" seçiyorsunuz, ek olarak "Banka Ödemenizi yapabilirsiniz. Karsımıza gelen Kart Bilgilerini yazıyoruz ve "Ödeme Yap" tıklıyoruz.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?
Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır. Ödemelerinizi Kredi Kartı, Banka Kartı yada Havale-EFT yöntemi ile Güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Ödeme Sonrası Ne Zaman Gönderim Yapılır?
Tüm siparişlerin tamamlanma süresi maksimum 48 saattir.

Takipçiler Gerçek Kullanıcılar Mı?
Gerçek ve Organik ve Bot takipçilerden oluşmaktadır. Gerçek takipçi servisi ile sayfanızı, profilinizi ve kanalınızı çok daha yüksek takipçi sayısı ile daha popüler bir görünüme sahip olarak hayran kitlenizi arttırabilirsiniz. Gerçek takipçiler beğenmeye ve sizi takip etmeye devam edecektir ve organik yükselişiniz devam eder.

Hesabım Zarar Görür Mü?
Takipçi satın almak hesabınıza herhangi bir zarar vermeyecektir. Aksine kısa sürede çok daha geniş kitlelere ulaşarak büyük faydalar elde edebileceksiniz.

Aldığım Hizmetlerde Düşüş Olur Mu?
Satın aldığınız hizmetlerde düşüş olsa bile Müşteri Hizmetleri Temsilcimize ulaşarak Telafi talep edebilirsiniz.

İade Garantisi Veriyor Musunuz?
Satın aldığınız hizmeti ; Teknik ekibimiz yükleyemediği taktirde yada herhangi bir sorun olduğu taktirde iade garantisi veriyoruz.

Hesabımın Şifresini Verecek Miyim?
Sosyal medya platformlarının tamamında yapacağınız hizmetlerde ve işlemlerinde sizlerden şifre talep edilmeyecektir, böylelikle hesabınızın ele geçirilmesi, saldırıya uğraması gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Hesabınız ve şahsınızla ilgili bilgiler üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Ödeme bilgileriniz de saklı tutulacaktır.